MINU LUGU

Igal seiklusel on lugu.

Tunnustatud-pulmaisa-Jakob-Gill

Teekonna algus

Minu lugu pulmaisana algas aastal 2015. Olin just Kaitseväest tulnud ning mu hea sõber Oliver uuris, kas oleksin valmis ta pulmas pulmaisa olema. Võtsin hetke mõtlemiseks ning vastus oli lihtne: “Proovime!”. Korraks ainult muretsesin, et äkki on mul peas liiga vähe juukseid, aga ei lasknud hirmul enda üle võitu saada – olin Oliveri pulmas kohal. Mulle meeldis väga kogu see protsess – alates ettevalmistustest ja lõpetades pulmapäevaga. Väga eriline oli näha üht lugu nii lähedalt ning anda sellesse oma panus.

Edasised sammud pulmaisana

Sealt edasi hakkasid erinevad sõbrad ja tuttavad uurima, kas tuleksin ka nende pulma pulmaisaks. Kuna ma ise seda nautisin, siis võtsin pakkumised vastu ja nii minu lugu jätkus. Varsti oli see ring veel laiem ning küsisid juba tuttavate tuttavad. Sain aru, et ju siis tuleb mul see asi hästi välja – pulmaisaks olemine sai minu suviseks hobiks ning seejärel tööks, mis mulle väga meeldib. Kõik pulmad, kus ma olen pulmaisa olnud, on olnud erilised ja meeldejäävad. Minu soov ongi muuta pulmapäev pruutpaari näoliseks. Päev, mis jutustaks nende lugu ning läheks just neile kõige rohkem korda. Parim tunnustus on see, kui pruutpaar ütleb pulmapäeva lõppedes: “Jess, meile niiiiiii meeldis see!”.

Parim-tunnustatud-pulmaisa-Jakob-Gill
Jakob-Gill-parim-pulmaisa

Meie lugu

Aastal 2017, 1. aprillil pidasime Reelikaga ka ise pulmapidu. Ütlesime teineteisele „jah“ ning sealt alates oleme ühist teed kõndinud. Saime sellel päeval ise tunda, kuidas on pruutpaari rollis olla ning pärast seda mõistan pruutpaare kogu pulma protsessis palju rohkem. Saan rääkida oma praktilisest kogemusest, mitte ainult teooriast. 🙂 Pulmapäevas on palju pisikesi detaile ning ülioluline on, et saad need usaldada oma meeskonna hoolde ja ise tõeliselt nautida. Elu abielus on fantastiline! Pulmapäev on ju tegelikult justkui loo algus. Minna koos edasi, jagada rõõme ja muresid ning kirjutada koos ühist lugu. 3. aprillil 2020 sündis meile tütar Michelle ja 30. septembril 2022 poeg Miikael, kes issi-emme rõõmuks kenasti kasvavad ja arenevad!

Elu praegu

Hetkel oleme Reelika, Michelle ja Miikaeliga elamas mõnusat pereelu ja naudime aega heade mõtete linnas Tartus. Reelika töötab eripedagoogina koolis ning vaatab, et kõik lapsed saaksid kenasti koolis hakkama. Mina tegelen lisaks pulmaisaks olemisele ka produktiivsuse teemadega ja mõtlen pidevalt, kuidas aega paremini planeerida. Koos sõpradega arendame ettevõtet Produktiivsusklubi. Michelle Gill ja Miikael Gill tegelevad kasvamisega ning õeke pidevalt käib venna juures ja hüüab “niiii armas vennake”. 😍

Perekond-Gill-x-Pulmaisa-Jakob