TUNNUSTUS

Iga lugu on kordumatu.

“Jakobiga koostöö oli üdini positiivne! Tema siiras ja südamlik hoiak oli täpselt see, mida pulmaisalt ootasime ning selle abil suutis ta ka peomelus köita ja hoida suure seltskonna tähelepanu. Pulmapäeva sujuv kulg sündis tõhusas suhtluses teiste pulmapäeva tegijatega. Aitäh, Jakob!”

Merilin & Juhan

Pulm-Pulmaisa-Jakob-Gill
Pulmaisade-top-Eestis-Jakob-Gill

“Meie tähtsal päeval oli Jakob pulmaisa. Jäime väga rahule, sest saime olla tema peale kindlad ning nautida pulmapäeva 100%. Päeva kava ning ootused olid eelnevalt põhjalikult läbi räägitud ning Jakob juhtis ja planeeris aega oskuslikult, nii et kõik oluline sai läbi viidud ning rahule jäid ka külalised. Oleme tänulikud, et saame oma pulmapäeva meenutada igast küljest hea emotsiooniga!”

Iris & Aimur

“Enne pulmi uuris Jakob, milline on meie nägemus parimast pulmapäevast ja – peost ning seejärel pakkus omapoolseid ideid ja lahendusi, kuidas soovitud tulemusi saavutada. Päev enne pulmapäeva julgustas ta meid veel sooja sõnaga ja rõhutas, et järgmisel päeval me unustaks kõik detailid ja mured ning kindlasti naudiksime oma tähtsat päeva. Ja nii tõesti oli. Me ei pidanud millegi pärast muretsema, meid ei tülitatud probleemidega, kõik küsimused said tähelepaneliku pulmaisa juhtimisel edukalt lahendatud. Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu. Jäime oma otsusega väga rahule!”

Johanna & Juko

Tunnustus-parim-pulmaisa-Jakob

“Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu.”

Jakob-Gill-tunnustatud-pulmaisa-Eestis

“Otsustasime korraldada ise oma pulma ja pulmaisaks sai valitud Jakob. Meie rõõmuks oli ta rohkem kui pulmaisa, kuna aitas meid kogu pulmapeo korraldamisel. Jakobi juures jäi meile kõige erilisemalt meelde üks tema öeldud lause, et “pulmapäeval ärge mõelge korralduslikule poolele, vaid nautige päeva”. Nii me ka tegime ja kõik sujus imeliselt, sest kõik oli väga hästi planeeritud. Tänu Jakobi asjatundlikusele ja professionaalsusele oli meie ja külaliste meeleolu ülev.”

Pille & Hans-Kristen

“Miks valisime just Jakobi? Mul on väga raske kontrolli käest ära anda ja mõtlesin pikalt, et juhin ise meie pulma. Kuid kui Jakobiga kokku saime ja pulmadest rääkisime, tundsin kohe, et võin julgelt ohjad käest ära anda. Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna. Samuti oli meil pulmas väga erinevad seltskonnad, keda Jakob meisterlikult omavahel siduda oskas. Oleme kindlad, et tegime parima valiku valides Jakobi oma pulmaisaks!”

Lisete & Reno

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf

“Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna.”

Pulmaisa-ülesanded-Jakob-Gill

“Jakob tegi meiega tihedat koostööd juba pikalt enne pulmi. Ta aitas meil luua pulmakava, mõtestada erinevaid pulmadega seotud tegevusi ning andis hea ülevaate sellest, mis meid üldse ees ootab. Tänu mitmetele kontakttundidele kasvas teadmatusest tingitud ebakindlusest välja rahulik meel ja kindel plaan. Pulmapäeval sujus kõik suurepäraselt – juba enne mistahes küsimuste meieni jõudmist, oli kõik juba lahendatud. Jakob mängis suurt rolli meie tähtsa päeva ideaalseks kujundamises ning julgeme teda soovitada ka teistelegi!”

Kirke & Matten

“Jakobini jõudsime otsides inimest, kes aitaks organiseerida ja läbi viia meie pulmapidu. Esimest kontaktist alates jättis Jakob endast väga sooja ja täpse mulje. Meie jaoks oli väga oluline, et meie pulma juhiks inimene, kes pühendub detailideni. Jakobiga pidu korraldada oli väga lihtne. Ta leidis meie jaoks alati aega ning aitas suunata, kui endal ideid puudu, sealjuures arvestas alati meie soovide ja nägemusega. Oma sõbraliku ja koostöövalmis suhtumisega võitis ta kiiresti meie poolehoiu ja andis meile kindluse, et pulmapäeval saame nautida oma pidu ja ei pea korraldusliku poolega tegelema. Pidu kulges kenasti vastavalt kokkulepitule, mängud olid lõbusad ja omanäolised. Üksikud tekkinud muutused organiseeris Jakob muretult ringi. Nii meie kui ka külalised jäid väga rahule. Edu Sulle Jakob edaspidiseks ja jätka valitud teel – Sa teed seda südamega ja hästi!”

Maret & Toivo

Pulmaisa-valimine-Maret-Toivo-Varrik

“Sa teed seda südamega ja hästi!”

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf

“Jakobi abi meie pulmapäeva korraldamises oli väga põhjalik. Ta aitas meil juba ettevalmistuste perioodil suure osa detailidest paika seada. See lõi hea vundamendi meie ühise päeva nautimiseks, kus ta tegutses pulmaisana väga organiseeritult, tõstes rahva tuju ja realiseerides meie ette planeeritud tegevused-mängud lustlikult. Lisaks organiseeritule, oli tema võime pulmapäeva jooksul toimuvate muudatuste varal improviseerida sujuv ja imetlusväärne.”

Mari & Kaarel

“Eile päeval siis muljetasime peo üle ja kõik kiitsid Sind väga. Et sa olid väga super ja vahva. Tegid oma tööd väga hästi. Paljud mainisid just selle ära, et sa liikusid ka ringi ja suhtlesid pidulistega mitte ei istunud ainult oma ette. Soovitame Sind kindlasti kõigile.. OLED SUPER. Meie olime ka kõigega ülirahul, saime tehtud enda päevaks just õige valiku sinu osas ❤️”

Keiti & Alari

Jakob-Gill-pulmaisa-tunnustus

“Soovitame Sind kindlasti kõigile.. OLED SUPER”

Renata-Mark-pulmaisa-valimine

“Jakob aitas meil luua ja kujundada seda päeva pakkudes mitmekesist valikut ideedest/tegevustest/mängudest ja lõpptulemuseks oli pulmapäev, mis oli täpselt meie nägu. Planeerimise faasis saime korduvalt videosilla vahendusel kokku ja saime realistliku ettekujutluse pulmapäevast. Pulmapäeval kulges kõik sujuvalt – Jakob oli paindlik kava muutmise osas vastavalt peo meeleolule ja flow’le. Näiteks jättis Jakob ära ühe mängu, sest külalised olid hoos pildistamisega, üksteise suhtlemisega ja pruutpaarile heade soovide kirjutamisega. Nende külalistega, kellel polnud nii palju tuttavaid ümberringi ja kes olid võõrad nii suures seltskonnas, suhtles Jakob ise.”

Renata & Mark

“Jäime väga rahule otsusega valida Jakob oma pulmaisaks! Algusest peale tundsime, et ta aitab meil kujundada just meieliku päeva ja mitte lihtsalt kellelegi järgmist pulmapidu. Lisaks viis ta meid kokku just õige bändiga. Jooksvalt kohandas Jakob õhtu kava, kui peoga veidi hiljem alustama pidime ja kaasas väga edukalt inimesi. Tundsime, et ise ei pea üldse muretsema asjade pärast, mille eest Jakob vastutab. Saime muretult oma erilist päeva nautida ning hiljem külalistelt väga positiivset tagasisidet kuulata.”

Piia & Leho

Pulmaisa-hind-valimine