TUNNUSTUS

Iga lugu on kordumatu.

“Jakob, me oleme meeletult õnnelikud, et Su leidsime. Esimesest kohtumisest peale teadsid Sa täpselt, millist pulmapäeva me soovime ja koostöö sujus ideaalselt. Olid toeks rasketel hetkedel ning rõõmsatel hetkedel rõõmustasid koos meiega. Veel nädal enne pulmi aitasid meil pinged maha võtta ning pulmapäeval tundsime Sinu kätes end väga kindlalt. Teadsime, et pole probleemi, mille lahendamisega Sa hakkama ei saaks ning see päev kulges meeleolukalt ja meeldejäävalt. See päev oli täpselt meie nägu ja jääme elu lõpuni tänuvõlglasteks 😍”

Marie & Erki

Marie-Erki-Vellama-Pulmaisa-Jakob

*Foto autor: Silver Raidla

Linda-Karl-Henrik-Palm-pulmad-Tartus

*Foto autor: Cärol Liis Metsla

“Kui me esimest korda Jakobiga kohtusime, siis tundsime kohe, et oleme jõudnud õige energiaga inimeseni. Jakob oli ettevalmistusprotsessis ülimalt põhjalik ja juhtis meie tähelepanu asjadele, mille peale ei oleks me ise tulnud – abiellusime ju esimest korda. 🙂 Ei tahaks uskuda, et kõik täpselt plaani järgi sujus, aga selline tunne oli küll. Jakob oli mõnusalt toetav taustajõud ja hoidis karavani laitmatult käimas, tunnetades väga hästi peorahva meeleolu. Ka registreerimisel, kui pruudil oli suur närv sees, oli talle loomuomane soojus ja südamlikkus täpselt õiges kohas. Oleme nii nii tänulikud!”

Linda & Karl

“Tundsime Sinu kätes end väga kindlalt.”

“Jakob, meil on nii hea meel, et pulmaisa otsingutel jõudsime sinuni. Oma kogemuste ja teadmistega oskasid sa meil aidata kujundada just täpselt sellise pulmapäeva nagu me soovisime. Eriti tore oli tagantjärgi sõpradelt ja pereliikmetelt kuulda, et nad ei tundnud kordagi seda, et midagi oleks peale sunnitud või et kõike oleks olnud liiga palju. Tegemist oli väga mõnusa peoga, kus kõik tundsid end mugavalt, mis on täpselt see, mida me tahtsime. Aitäh! :)”

Marite & Raul

Raul-Marite-Paat-Leigo-Talu

*Foto autor: Peeter Paaver

Eliise-Danero-Toomsalu-Pulmaisa-Jakob

*Foto autor: Hanna Rebeka Leinštrep

“Meie pulmapäev oli imeline ja täiesti muretu! Ning seda kõike tänu Jakobile, kelle eestvedamisel kogu päev nii sujuvalt kulges, seda nii meie kui ka külaliste soove arvesse võttes. Iga kohtumine Jakobiga andis meile kindlustunde, et sellest tuleb meie elu parim päev – ja täpselt nii see oligi! Me saime endale pulmapäeva, mis oli algusest lõpuni nii “meielik” ning Jakob suutis iga kohtumisega pakkuda välja midagi uut, mis tooks päeva sisse midagi, mis oleks meie moodi. Jakob on kindlasti rohkemat kui lihtsalt pulmaisa, ta on täpselt see positiivne inimene, keda on pulmade planeerimise juurde vaja. Ta aitas meid veel nii paljude teiste pisidetailidega, mille peale me poleks isegi osanud tulla. Aitäh Jakob, me oleme südamest nii tänulikud, et seda on raske sõnadesse panna ning me poleks seda päeva ilma Sinuta kuidagi ette kujutanud! ❤️”

Eliise & Danero

“Tegemist oli väga mõnusa peoga, kus kõik tundsid end mugavalt.”

“Tunne on super ja emotsioonid laes, sest pidu oli vägev 👌
Saime kõikidelt Sinu kohta positiivset tagasisidet, et nii mõnus olemine oli peol, et külalisi ei kiusatud palju ja tegevused olid lahedad 😍 ja meie oleme ka supertänulikud sulle, pidu oli täpselt selline nagu kujutasime ette ja oli vägagi meielik, tegime aasta tagasi ikka õige valiku!!! AITÄH SULLE 😊🤩”

Ksenia & Ivo

Ksenia-Ivo-Velbaum-pulm

*Foto autor: Sirli Metsik

Karoline-Ats-Põder-Pulmaisa-Jakob

*Foto autor: Kerli Halliste

“Juba pärast esimest videokohtumist Jakobiga olime kindlad, et valik just tema kasuks osutub. Jakob jättis kohe hästi eheda ja siira mulje ning tema mõtted ühtisid meie omadega. Meie jaoks oli väga tähtis, et pulmaisa ei oleks oma programmiga liigselt pealetükkiv ning külalistel ja pruutpaaril oleks piisavalt aega suhtlemiseks ja peo nautimiseks. Jakob võttis meie mõtteid kuulda, andis nõu ja häid soovitusi ning rõhutas igal sammul, et see on TEIE päev ja see peab olema TEIE nägu. Pulmapäeval ei pidanud me millegi pärast muretsema ja nautisime pidu täiega 🙂. Külalised jäid samuti pulmaisaga väga rahule ja saime ainult positiivset tagasisidet. Jakob oli kindlasti parim valik!”

Karoline & Ats

“Jakob oli kindlasti parim valik!”

“Kui otsisime oma pulma pulmaisa, leidsime Jakobi. Lugesime tema kodulehelt teiste pruutpaaride arvustusi ja tagasisidet ning mõtlesime, et miks mitte ka ise proovida Jakobiga koostööd teha. Kirjutasime talle ning leppisime kokku esimese kohtumise.
Pärast esimest kohtumist saime aru, et Jakob ongi meile see õige inimene, kellele selline töö usaldada. Tundus nagu oleksime üksteist ammu tundnud, suhtlemine oli pingevaba ja lihtne.
Jakob aitas meil panna paika ajakava, mida täiendasime ja parandasime igal kohtumisel, see aitas meid pulmapäeva korraldamisel väga palju.
Tänasel päeval ei kujutaks ma ettegi oma tähtsat päeva ilma temata. Tänu Jakobile sujus kõik nii nagu pidi ja päev oli tõesti stressivaba. Nautisime seda ilusat päeva täiel rinnal ja oleme Jakobile väga tänulikud, et ta meiega seda kõike koos tegi.”

Klaarika & Mikk

klaarika-mikk-klaas-pulmaisa-jakob

*Foto autor: Tanel Aavistu

Karmen-Raido-Tigane-Setomaa-Turismitalu

*Foto autor: Maris Treufeldt

“Aitäh Jakob, et olid meiega ja aitasid meil luua kõige erilisema ning lahedaima peo, mis oli tõesti MEIE nägu! 🙂 Teadsime, et saame sulle loota ja sind usaldada! Jäime väga rahule!”

Karmen & Raido

“Tänu Jakobile sujus kõik nii nagu pidi ja päev oli tõesti stressivaba.”

“Jakob, aitäh! Aitäh Sulle sellele imelisele päevale kaasa aitamises!
Sinu rahulik ja tasakaalukas olek oli meile väga vajalik.

Oleme väga-väga tänulikud, et suutsid järgida meie soove ja need ellu viia. Isegi kõige pisem detail oli paigas ja läbi mõeldud. Nautisime täiel rinnal oma päeva algusest lõpuni ega pidanud üleliigsete asjade pärast muretsema. Oled Super!”

Agnes & Taavi

Pulmaisa-Jakob-Agnes-Taavi-Tali

*Foto autor: Teevi Pihlak

Pulm-Pulmaisa-Jakob-Gill

*Foto autor: Kretel Kuusk

“Jakobiga koostöö oli üdini positiivne! Tema siiras ja südamlik hoiak oli täpselt see, mida pulmaisalt ootasime ning selle abil suutis ta ka peomelus köita ja hoida suure seltskonna tähelepanu. Pulmapäeva sujuv kulg sündis tõhusas suhtluses teiste pulmapäeva tegijatega. Aitäh, Jakob!”

Merilin & Juhan

“Isegi kõige pisem detail oli paigas ja läbi mõeldud.”

“Meie tähtsal päeval oli Jakob pulmaisa. Jäime väga rahule, sest saime olla tema peale kindlad ning nautida pulmapäeva 100%. Päeva kava ning ootused olid eelnevalt põhjalikult läbi räägitud ning Jakob juhtis ja planeeris aega oskuslikult, nii et kõik oluline sai läbi viidud ning rahule jäid ka külalised. Oleme tänulikud, et saame oma pulmapäeva meenutada igast küljest hea emotsiooniga!”

Iris & Aimur

Pulmaisade-top-Eestis-Jakob-Gill

*Foto autor: Valdur Rosenvald

Tunnustus-parim-pulmaisa-Jakob

*Foto autor: Valdur Rosenvald

“Enne pulmi uuris Jakob, milline on meie nägemus parimast pulmapäevast ja – peost ning seejärel pakkus omapoolseid ideid ja lahendusi, kuidas soovitud tulemusi saavutada. Päev enne pulmapäeva julgustas ta meid veel sooja sõnaga ja rõhutas, et järgmisel päeval me unustaks kõik detailid ja mured ning kindlasti naudiksime oma tähtsat päeva. Ja nii tõesti oli. Me ei pidanud millegi pärast muretsema, meid ei tülitatud probleemidega, kõik küsimused said tähelepaneliku pulmaisa juhtimisel edukalt lahendatud. Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu. Jäime oma otsusega väga rahule!”

Johanna & Juko

“Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu.”

“Otsustasime korraldada ise oma pulma ja pulmaisaks sai valitud Jakob. Meie rõõmuks oli ta rohkem kui pulmaisa, kuna aitas meid kogu pulmapeo korraldamisel. Jakobi juures jäi meile kõige erilisemalt meelde üks tema öeldud lause, et “pulmapäeval ärge mõelge korralduslikule poolele, vaid nautige päeva”. Nii me ka tegime ja kõik sujus imeliselt, sest kõik oli väga hästi planeeritud. Tänu Jakobi asjatundlikusele ja professionaalsusele oli meie ja külaliste meeleolu ülev.”

Pille & Hans-Kristen

Jakob-Gill-tunnustatud-pulmaisa-Eestis

*Foto autor: Magnus Heinmets

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf

*Foto autor: Valdur Rosenvald

“Miks valisime just Jakobi? Mul on väga raske kontrolli käest ära anda ja mõtlesin pikalt, et juhin ise meie pulma. Kuid kui Jakobiga kokku saime ja pulmadest rääkisime, tundsin kohe, et võin julgelt ohjad käest ära anda. Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna. Samuti oli meil pulmas väga erinevad seltskonnad, keda Jakob meisterlikult omavahel siduda oskas. Oleme kindlad, et tegime parima valiku valides Jakobi oma pulmaisaks!”

Lisete & Reno

“Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna.”

“Jakob tegi meiega tihedat koostööd juba pikalt enne pulmi. Ta aitas meil luua pulmakava, mõtestada erinevaid pulmadega seotud tegevusi ning andis hea ülevaate sellest, mis meid üldse ees ootab. Tänu mitmetele kontakttundidele kasvas teadmatusest tingitud ebakindlusest välja rahulik meel ja kindel plaan. Pulmapäeval sujus kõik suurepäraselt – juba enne mistahes küsimuste meieni jõudmist, oli kõik juba lahendatud. Jakob mängis suurt rolli meie tähtsa päeva ideaalseks kujundamises ning julgeme teda soovitada ka teistelegi!”

Kirke & Matten

Pulmaisa-ülesanded-Jakob-Gill

*Foto autor: Diana Unt

Pulmaisa-valimine-Maret-Toivo-Varrik

*Foto autor: Grethe Rõõm

“Jakobini jõudsime otsides inimest, kes aitaks organiseerida ja läbi viia meie pulmapidu. Esimest kontaktist alates jättis Jakob endast väga sooja ja täpse mulje. Meie jaoks oli väga oluline, et meie pulma juhiks inimene, kes pühendub detailideni. Jakobiga pidu korraldada oli väga lihtne. Ta leidis meie jaoks alati aega ning aitas suunata, kui endal ideid puudu, sealjuures arvestas alati meie soovide ja nägemusega. Oma sõbraliku ja koostöövalmis suhtumisega võitis ta kiiresti meie poolehoiu ja andis meile kindluse, et pulmapäeval saame nautida oma pidu ja ei pea korraldusliku poolega tegelema. Pidu kulges kenasti vastavalt kokkulepitule, mängud olid lõbusad ja omanäolised. Üksikud tekkinud muutused organiseeris Jakob muretult ringi. Nii meie kui ka külalised jäid väga rahule. Edu Sulle Jakob edaspidiseks ja jätka valitud teel – Sa teed seda südamega ja hästi!”

Maret & Toivo

“Sa teed seda südamega ja hästi!”

“Jakobi abi meie pulmapäeva korraldamises oli väga põhjalik. Ta aitas meil juba ettevalmistuste perioodil suure osa detailidest paika seada. See lõi hea vundamendi meie ühise päeva nautimiseks, kus ta tegutses pulmaisana väga organiseeritult, tõstes rahva tuju ja realiseerides meie ette planeeritud tegevused-mängud lustlikult. Lisaks organiseeritule, oli tema võime pulmapäeva jooksul toimuvate muudatuste varal improviseerida sujuv ja imetlusväärne.”

Mari & Kaarel

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf

*Foto autor: Valdur Rosenvald

Jakob-Gill-pulmaisa-tunnustus

*Foto autor: Kristin Kaur

“Eile päeval siis muljetasime peo üle ja kõik kiitsid Sind väga. Et sa olid väga super ja vahva. Tegid oma tööd väga hästi. Paljud mainisid just selle ära, et sa liikusid ka ringi ja suhtlesid pidulistega mitte ei istunud ainult oma ette. Soovitame Sind kindlasti kõigile.. OLED SUPER. Meie olime ka kõigega ülirahul, saime tehtud enda päevaks just õige valiku sinu osas ❤️”

Keiti & Alari

“Soovitame Sind kindlasti kõigile.. OLED SUPER”

“Jakob aitas meil luua ja kujundada seda päeva pakkudes mitmekesist valikut ideedest/tegevustest/mängudest ja lõpptulemuseks oli pulmapäev, mis oli täpselt meie nägu. Planeerimise faasis saime korduvalt videosilla vahendusel kokku ja saime realistliku ettekujutluse pulmapäevast. Pulmapäeval kulges kõik sujuvalt – Jakob oli paindlik kava muutmise osas vastavalt peo meeleolule ja flow’le. Näiteks jättis Jakob ära ühe mängu, sest külalised olid hoos pildistamisega, üksteise suhtlemisega ja pruutpaarile heade soovide kirjutamisega. Nende külalistega, kellel polnud nii palju tuttavaid ümberringi ja kes olid võõrad nii suures seltskonnas, suhtles Jakob ise.”

Renata & Mark

Renata-Mark-pulmaisa-valimine

*Foto autor: Grete Mäe

Pulmaisa-hind-valimine

*Foto autor: Valdur Rosenvald

“Jäime väga rahule otsusega valida Jakob oma pulmaisaks! Algusest peale tundsime, et ta aitab meil kujundada just meieliku päeva ja mitte lihtsalt kellelegi järgmist pulmapidu. Lisaks viis ta meid kokku just õige bändiga. Jooksvalt kohandas Jakob õhtu kava, kui peoga veidi hiljem alustama pidime ja kaasas väga edukalt inimesi. Tundsime, et ise ei pea üldse muretsema asjade pärast, mille eest Jakob vastutab. Saime muretult oma erilist päeva nautida ning hiljem külalistelt väga positiivset tagasisidet kuulata.”

Piia & Leho

“Pulmaisa otsingud viisid meid kõige esimesena Jakobi juurde. Pulmade planeerimisel oli temast väga palju abi ning saime juba varakult kindlustunde, et meie päev on heades kätes. Meile meeldis Jakob inimesena, eriti tema sõbralikkus, avatud meel ja põhjalikkus. Tema lai kogemustepagas ning erakordne organiseeritus aitasid läbi mitmete kohtumiste luua just meile ideaalse päeva.
Jakob, aitäh, et olid meile toeks ja soovime Sulle kõike head!”

Katri & Jaanus

Jaanus-Katri-Roostalu-pulmade-korraldamine

*Foto autor: Meelis Tamm