TUNNUSTUS

Iga lugu on kordumatu.

Pulmaisade-top-Eestis-Jakob-Gill

Meie tähtsal päeval oli Jakob pulmaisa. Jäime väga rahule, sest saime olla tema peale kindlad ning nautida pulmapäeva 100%. Päeva kava ning ootused olid eelnevalt põhjalikult läbi räägitud ning Jakob juhtis ja planeeris aega oskuslikult, nii et kõik oluline sai läbi viidud ning rahule jäid ka külalised. Oleme tänulikud, et saame oma pulmapäeva meenutada igast küljest hea emotsiooniga!

Aimur & Iris

Enne pulmi uuris Jakob, milline on meie nägemus parimast pulmapäevast ja – peost ning seejärel pakkus omapoolseid ideid ja lahendusi, kuidas soovitud tulemusi saavutada. Päev enne pulmapäeva julgustas ta meid veel sooja sõnaga ja rõhutas, et järgmisel päeval me unustaks kõik detailid ja mured ning kindlasti naudiksime oma tähtsat päeva. Ja nii tõesti oli. Me ei pidanud millegi pärast muretsema, meid ei tülitatud probleemidega, kõik küsimused said tähelepaneliku pulmaisa juhtimisel edukalt lahendatud. Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu. Jäime oma otsusega väga rahule!

Juko & Johanna

Tunnustus-parim-pulmaisa-Jakob

“Pulm oli humoorikas, pulmaisa poolt läbi mõeldud ja meie nägu.”

Jakob-Gill-tunnustatud-pulmaisa-Eestis

Otsustasime korraldada ise oma pulma ja pulmaisaks sai valitud Jakob. Meie rõõmuks oli ta rohkem kui pulmaisa, kuna aitas meid kogu pulmapeo korraldamisel. Jakobi juures jäi meile kõige erilisemalt meelde üks tema öeldud lause, et “pulmapäeval ärge mõelge korralduslikule poolele, vaid nautige päeva”. Nii me ka tegime ja kõik sujus imeliselt, sest kõik oli väga hästi planeeritud. Tänu Jakobi asjatundlikusele ja professionaalsusele oli meie ja külaliste meeleolu ülev.

Hans-Kristen & Pille

Miks valisime just Jakobi? Mul on väga raske kontrolli käest ära anda ja mõtlesin pikalt, et juhin ise meie pulma. Kuid kui Jakobiga kokku saime ja pulmadest rääkisime, tundsin kohe, et võin julgelt ohjad käest ära anda. Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna. Samuti oli meil pulmas väga erinevad seltskonnad, keda Jakob meisterlikult omavahel siduda oskas. Oleme kindlad, et tegime parima valiku valides Jakobi oma pulmaisaks!

Reno & Lisete

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf

“Jakob suutis luua koduse ja vaba õhkkonna.”

Pulmaisa-ülesanded-Jakob-Gill

Jakob tegi meiega tihedat koostööd juba pikalt enne pulmi. Ta aitas meil luua pulmakava, mõtestada erinevaid pulmadega seotud tegevusi ning andis hea ülevaate sellest, mis meid üldse ees ootab. Tänu mitmetele kontakttundidele kasvas teadmatusest tingitud ebakindlusest välja rahulik meel ja kindel plaan. Pulmapäeval sujus kõik suurepäraselt – juba enne mistahes küsimuste meieni jõudmist, oli kõik juba lahendatud. Jakob mängis suurt rolli meie tähtsa päeva ideaalseks kujundamises ning julgeme teda soovitada ka teistelegi!

Matten & Kirke

Jakobi abi meie pulmapäeva korraldamises oli väga põhjalik. Ta aitas meil juba ettevalmistuste perioodil suure osa detailidest paika seada. See lõi hea vundamendi meie ühise päeva nautimiseks, kus ta tegutses pulmaisana väga organiseeritult, tõstes rahva tuju ja realiseerides meie ette planeeritud tegevused-mängud lustlikult. Lisaks organiseeritule, oli tema võime pulmapäeva jooksul toimuvate muudatuste varal improviseerida sujuv ja imetlusväärne.

Kaarel & Mari

Eriline-pulmapäev-pulmafotograaf