PULMAPÄEV

Pulmapäev on nautimiseks.

Minu-lugu-pulmaisa-Jakob-Gill

Minu stiil

Pulmapäev on inimeste elus väga eriline. Seda tahetakse teha väga meeldejäävaks, kuid sageli kaasneb sellega palju pinget. Oluline on leida pulma korraldajateks inimesed, keda saad tõeliselt usaldada. Mulle meeldiks väga, kui saaksin anda teile võimaluse oma päeva pingevabalt nautida, nii et te ei peaks end vaevama muremõtetega. Selleks aga tuleb enne pulmapäeva teha korralikku eeltööd ja saada omavahel hea klapp. Minu stiil on viisakas ja raamidest välja. Minu soov on muuta pulmapäev teie näoliseks, nii et pulmas toimuvad tegevused jutustaksid teie lugu. Iga tegevus on hoolikalt läbimõeldud ja kavandatud. Ükski pulm, mida ma juhtinud olen, ei ole olnud teise koopia. Külalised, kes pulma tulevad, tajuvad ja tunnevad ära läbi erinevate tegevuste teie olemuse. See on pulm, mis on just teie nägu!

Pidu lähtuvalt teie olemusest

Selleks on saanud välja otsitud nii larbimõõgad, jooksutossud, viled ja pasunad kui ka tehtud erinevaid rahvast kaasavaid muusikalisi või tantsulisi tegevusi. Teeme mitu kohtumist, õpime üksteist tundma ja jagame mõlemapoolselt oma nägemust pulmapäevast. Minu soov on kuulda teie lugu, et just sellest pulmapäeva kujundamisel lähtuda. Uurin kõigepealt, millised ideed teile endale meeldiks ja mida te ise tahaksite pulmapäeval teha ning vajadusel annan värskeid ideid juurde. Ehk olete näinud erinevates pulmades mingeid tegevusi, mida tahaks ka kindlasti oma pulmas teha, aga võib-olla on mõttes midagi, mida kuskil mujal pole veel kohanud. Saame mõelda, kuidas erinevaid tegevusi kujundada lähtuvalt teie olemusest ja tuua välja uusi põnevaid nüansse.

Pulmaisa-hind
Pulmaisa-ülesanded

Enne pulmapäeva

Enne pidu paneme täpse kava paika, millal midagi toimub. Sinna sisse on planeeritud nii tegevused kui ka lihtsalt olemise aeg. Saame olla paindlikud ning kavandada pulmapäeva tempo vastavalt teie nägemusele. Mõni tahab väga tihedat programmi, teine pigem rohkem suhtlemise aega külalistega. Kava kellaajaline täpsus aga ei tähenda, et ei saaks midagi ümber mängida. Muidugi saab! Suurepärane ettevalmistus annab hea võimaluse muudatusteks, võtab pinged maha ning annab mõista, et kõik on kontrolli all. Kindlasti olen pulmapäeval täielikult kaine ja allapoole vööd nalju ei tee. Pidu on lõbus, erakordne ja viisakas! Andke endast märku! Olen põnevil, et teiega koostööd teha!

Millele mõelda enne pulmapäeva?

Pulmapäev on üks olulisemaid ja erilisemaid päevi teie elus. Seega, selle korraldamine võib teadagi kõvasti pinget pakkuda. Planeerimist on ju nii palju ning seda kõike tundub võimatu ise meeles pidada.

Sel põhjusel koostasime ajajoone koos juhiste ja nõuannetega, et teile see protsess kergemaks muuta. Loodan, et on abiks ja inspiratsiooniks selle tähtsa päeva planeerimisel!

TAHAME INSPIRATSIOONI
Pulmaisa-Jakob-Gill-enne-pulmapäaeva